• Bramy garażowe
  • Bramy przemysłowe
  • Drzwi i okna
  • Inteligentne technologie
  • Montaż i serwis

Olbud Bramy

O FIRMIE

Firma Olbud działa na rynku polskim już kilka lat z naciskiem na kompleksową obsługę w zakresie bram, drzwi i systemów ogrodzeniowych.

 

Oferujemy profesjonalne i sprawdzone produktu marki Wiśniowski firmy z ponad 25 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową.

Dowiedz się więcej o Fencing Systems

Bramy garażowe


Polecamy bramy garażowe w jednym z kilku wariantów konstrukcyjnych. Modele segmentowe, uchylne, roletowe, rozwierne dwuskrzydłowe odznaczają się odmiennym mechanizmem pracy i wymagają odmiennych warunków montażowych. Po zapoznaniu się naszą ofertą będziesz na 100% wiedzieć, jakie rozwiązanie wybrać.

Bramy przemysłowe


Oferujemy funkcjonalne bramy przemysłowe, które zapewniają kontrolę dostępu na teren obiektów prywatnych firm, zakładów produkcyjnych, itp. Proponujemy modele segmentowe (aluminiowe i stalowe), roletowe, podwieszane przesuwne. Ciekawym uzupełnieniem głównie dla magazynów i centrów logistycznych są systemy przeładunkowe.

Drzwi i okna


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółówa ofertę drzwi i okien stalowych. Proponujemy modele zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. W ofercie prezentujemy dla Państwa drzwi wykonane z blachy, aluminium bądź szkła. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się o jej unikalności i atrakcyjności.

04.08.2017

28 lat minęło...
1 sierpnia to dla firmy WIŚNIOWSKI data wyjątkowa...
Czytaj więcej

04.08.2017

Bramy segmentowe PRIME Wiśniowski
Nowa generacja bramy segmentowej WIŚNIOWSKI...
Czytaj więcej
Zobacz wszystkie aktualności


Skontaktuj się z nami

Siedzia firmy:

PHU Olbud Adam Rozkwitalski

ul. Starogardzka 40

83-010 Straszyn

NIP: 604 003 24 46

REGON: 220614393

   

Obsługa klienta:

Grzegorz Wierzba
tel. 58 351 29 40
tel. kom.: +48 575 054 595
g.wierzba@olbud.info

   

Email

biuro@olbud.info

 

up