• Bramy garażowe
  • Bramy przymysłowe
  • Drzwi i okna
  • Inteligentne technologie
  • Montaż i serwis

Bramy garażowe

Proponowane bramy garażowe dostępne są w kilku podstawowych rodzajach, a dodatkowo dają się pod wieloma względami dostosowywać do indywidualnych oczekiwań klienta.
Bez względu na to, w jaki sposób ostatecznie skonfigurujecie Państwo swoje zamówienie, korzystając z naszej oferty zyskacie atrakcyjny pakiet korzyści:

Bramy segmentowe

Bramy garażowe segmentowe to bardzo nowoczesne rozwiązanie zapewniające nie tylko doskonałą izolację i zabezpieczenie garażu przed włamaniem, ale także oszczędność miejsca i wygodę użytkowania. Zostały one wyposażone w taki sposób, by gwarantować pełną niezawodność. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa różne warianty segmentowych bram garażowych, w pełni dostosowując się do Waszych potrzeb i preferencji.

PRIME

UniTherm

UniPro

RenoSystem

Bramy roletowe

To w ostatnim czasie rozwiązanie coraz popularniejsze. Zastosowanie roletowych bram garażowych zapewnia maksymalną oszczędność miejsca, zarówno w środku, jak i na zewnątrz garażu. Jednocześnie nie odbywa się to w żadnej mierze kosztem wygody użytkowania, czy stopnia zabezpieczenia garażu. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów, roletowe bramy garażowe dostępne są w wielu wariantac

Bramy roletowe

Bramy rozwierne

To najbardziej tradycyjny wariant oferowanych przez nas bram garażowych, choć również w tym przypadku nie brakuje w nich nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezpieczne i wygodne użytkowanie. Bramy te są skutecznie zabezpieczone przed wyważeniem, jak też posiadają specjalne mechanizmy chroniące skrzydła przed nadmiernym otwarciem.

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne aluminiowe

Bramy uchylne

To propozycja bram garażowych, które dzięki specjalnemu dwupunktowemu ryglowaniu bardzo skutecznie zabezpieczają garaż przed włamaniem. Poszycie wykonane jest ze specjalnie profilowanej na kształt trapezu T-10, stalowej blachy, zapewniającej odpowiednią sztywność. Istnieje możliwość zamówienia bramy z dodatkowym ociepleniem, co znacząco poprawia jej właściwości termoizolacyjne.

CONNECT

standard

up